Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd 3535 rgb led module ] Kibrit 98 Ürünler.
PC Kabuk Tam Renkli 1.5W DC 24V 50mm IP65 Led Piksel Lamba
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| renk: | RGB tam renkli |
| Garanti: | 3 yıl |
PC Kabuk IP67 30mm 0.9W 15V led piksel dize ışıkları
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| güç: | 0.9W |
| matrial: | PC Kabuğu |
RGBW 50MM 3.5W 24V IP67 Rgb Piksel Işık Dizeleri
| güç: | 3.5W |
|---|---|
| matrial: | PC Kabuğu |
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
24V 60mm IP65 RGBW LED Piksel açısı 120° 1.5W Çalışma Voltajı DC24V Material PC Shell
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Renk: | RGB Tam renkli |
| Anahtar Kelime: | RGB LED Piksel |
Miracle Bean IP67 100LM / W 0.75W 12V RGBW LED Piksel
| güç: | 1W |
|---|---|
| Kelime: | RGB LED Piksel |
| matrial: | PC Kabuğu |
DC12V Su Geçirmez Led Işık Modülü Smd2835 71mm Ip65 1W Tek Renkli Arka Işık Enjeksiyonu
| Öğe: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 71 mm |
| Güç: | Tek renk |
Su geçirmez RGB Dekoratif Tatil Kapakları LED Noel Noktası Işığı Eave Ip Rating IP67
| Güç: | 0,3 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | Plastik |
Dışarıdaki LED Noel Işıkları 36/72/108 adet String ve RGB Renkli
| Güç: | 0,3 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | Plastik |

