Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd 3535 rgb led module ] Kibrit 98 Ürünler.
Dış Cephe IP67 Su geçirmez 30mm Doğrusal Işık Esnek Bina Işığı LED Nokta Işık Kaynağı
| Kurulum: | Geri yapıştırma/vidalı kurulum |
|---|---|
| Lifepan: | 1W |
| LED tipi: | SMD 3535 |
Dış Mekan 40mm 50mm SMD3535 DMX 512 Dijital RGB Led Piksel IP67 Su Geçirmez
| Çalışma voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Malzeme: | PC kabuğu |
| Hız gücü: | 0.75W |
Açık hava 40mm 50mm 100mm SMD3535 DMX 512 Dijital RGB Led Pixel IP67 Su geçirmez
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
|---|---|
| Malzeme: | PC kabuğu |
| Hız gücü: | 0.75W |
RGB RGBW Su geçirmez LED Piksel Modülü Dış 30mm LED Nokta Işığı
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| Ürün Adı: | LED Nokta Işık |
DMX512 SMD5050 Led Eğlence Parkı Light Break Devam
| renk: | tek renk / RGB tam renkli |
|---|---|
| güç: | 0.8W |
| IP derecelendirme: | IP67 |
1.5W Smd3535 DC24V RGB 30mm LED Nokta Işık Mucize Fasulye Açık Su Geçirmez IP67
| Ürün adı: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP Derecesi: | IP67 |
| Renk: | RGB |
Miracle Bean Dış Mekan Su Geçirmez Işık IP67 1W Smd3535 DC12V RGB 40mm
| Ürün adı: | K4006P12 |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Renk: | RGB |
IP67 Smd3535 Led Nokta Işıkları 1.5W DC24V 40mm Rgb DMX512 Dış Dekorasyon
| Ürün adı: | H4006P24V2.5 |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Güç: | 1,5 W |
Smd3535 1.5W 40mm LED Nokta Piksel Işıklar RGB Su Geçirmez Dekorasyon IP67 DC24V DMX512
| Ürün adı: | H4006P24V1.0 |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Gerilim: | DC24V |
0.75W 6898 Smd3535 DC5V 30mm RGB Noktalı LED Işık IP67 Su Geçirmez
| Ürün adı: | G3003S12 |
|---|---|
| Işık kaynağı: | smd3535 |
| Renk: | RGB |

