Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
SMD2025 12V IP67 Su Geçirmez Piksel LED Işık 0.15W 9mm
| boyut: | 9mm |
|---|---|
| renk: | Kırmızı / yeşil / mavi / sarı / beyaz / sıcak beyaz |
| madde: | LED Piksel Işık Dizesi |
Miracle Bean SMD2025 LED Piksel Modülü 0.15W 1300mcd Su Geçirmez
| boyut: | 9mm |
|---|---|
| renk: | Beyaz / Sıcak Beyaz |
| madde: | LED modülü |
Sahne Tavan Atmosferi ve Tabela Aydınlatması için 9mm RGB LED Piksel Işık IP67 BIS Sertifikalı
| İş volt: | DC5V |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | DMX512 |
| Ürün NMAE: | XH-HE0901M |
50mm 24V 1.5W IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı, 120° ışın açısı ve UV Dirençli PC Malzemesi
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 50*18.5MM |
| Kontrol modu: | DMX512 |
En kaliteli SMD3535 LED Modülü 120° Görme açısı ile 0.3W Güç dağılımı Reklam Kanalı Mektubu için 12V DC
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
|---|---|
| Renk yayan: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
| Çip malzemesi: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
SMD3535 LED Modülü 120° Görme açısı ile 0.3W Güç dağılımı Reklam Kanalı Mektubu için 12V DC
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
|---|---|
| Renk Yayan: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
| Çip malzemesi: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
Tek Renkli LED Piksel Işıkları 0.2W DC12V IP67 9mm Dış Suya Karşıt Reklam Piksel Işığı
| Ürün Adı: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
LED Piksel Işıkları 0.2W DC12V IP67 Tek Renkli 9mm Dış Suya Karşıt Reklam Kanalı Mektupları
| Ürün Adı: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
Dış mekan mühendisliği DMX512 DC24V 6PCS fasulye LEDS 12MM RGB Nokta Işık Kaynağı Piksel Işık Noel Bayramı için
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| CRI: | Ra>80 |
| Renk sıcaklığı: | RGB |
TTL6898RGB LED Piksel Işıkları 0.3W DC5V 12V IP67 12mm Dış Suya Karşıt Reklam Piksel Işığı
| Ürün Adı: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Boyut: | 12mm |
| Voltaj: | DC5V/12V |

