Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Piksel Led Aydınlatma LED Pixel Işık Atlama Su Etkileri Running gerçekleştirin
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Açık Burcu Mektuplar Işık için su geçirmez 12mm RGB LED Pixel Işığı
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
IC16716 ile su geçirmez 5V RGB Tam Renkli 12mm LED Piksel Işık
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.3W |
| Renk: | RGB tam renk |
F5 / 9mm Boyut Piksel LED Aydınlatma, 3 Yıl Garanti ile RGB Piksel Işıklar
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
RGB Tam Renkli 12mm su geçirmez mini led ışıklar F8 DC05V Piksel LED Işık
| Güç: | 0.3W |
|---|---|
| Lighing Kaynak: | Epistar |
| Renk: | RGB tam renk |
Tablette Led Pixel 9mm 5V IP67 su geçirmez beyaz tek renkli
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| koruma: | IP67 |
| Renk: | Beyaz |
Dışında Tek Renkli Beyaz 0,15 Watt 9mm LED Piksel Işık, 30000hrs Ömrü
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
Led Piksel Işıklar 30000hrs ömrü CE RoHS Tek Renk Beyaz Dış 0.15 Watt
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
LED Kanal Edebiyat için Yeşil Renkli LED Nokta Işıklar Kaynak LED Piksel Işık Lamba Yüksek Verimlilik
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |

