Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Smd Led Modülü 2 Yıl Garanti Led Modülü PCB Led Modülü 5730 Led Modül Dizeleri için
| Malzeme:: | PVC, PMMA |
|---|---|
| güç: | 1.44W |
| Renk Yayan: | beyaz, kırmızı, sarı, yeşil, mavi |
Su Geçirmez IP65 Dış Mekan Led Modül 1.2w Tek Renk Smd5630 Mucize Fasulye
| Renk: | Sağ/G/B/Y/P/CW/WW |
|---|---|
| Lamba gücü: | 1.2W |
| Led ışık kaynağı: | SMD5630 |
Smd2825*3 Led Işık Modülü Dış Mekan Su Geçirmez IP65 12v 1w Tek Renk
| Ürün adı: | XH-MZ7003M12 |
|---|---|
| Renk: | R/G/S/S/Y/B |
| Lamba gücü: | 1W |
Su geçirmez DC12V 0.72W RGB Led Modül Işıkları SMD5050
| tip: | LED Modülleri |
|---|---|
| Işık efekti: | 80 |
| Renk Yayan: | RGB |
Mucize Fasulye Dış Mekan Led Işık Modülü Su Geçirmez IP65 12v 1w
| Lamba gücü: | 1W |
|---|---|
| Güç: | 12V |
| Ambalaj bilgileri: | Büyük bir kutuda dört küçük kutu |
SMD2835 100LM LED İşaret Modülü LED Modül Işık Kutusu 1W DC12V
| renk: | soğuk beyaz sıcak beyaz kırmızı açgözlülük mavi |
|---|---|
| Voltaj: | DC 12V |
| Uygulama: | Reklam Kanal Mektubu |
7515 Tam Renkli LED Modülü IP65 Dükkan Önü için Su geçirmez İşaret Kapı Baş Işığı
| İş volt: | DC5V |
|---|---|
| Ürün NMAE: | 7515 LED modülü |
| Işık türü: | led modül |
25mm Yüksek Parlaklıkta LED Nokta Işıkları IP67 Su Geçirmez Festival Atmosfer Lambaları İç Mekan Dış Mekan Çadır Dekorasyonu İçin
| İş volt: | DC12V |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP67 |
| Ürün Uygulaması: | İç/Dış Aydınlatma |
IP67 Su geçirmez 25mm PC LED Nokta Işığı Çadır Dekoratif Işıklar, Yüksek Parlaklık Festivali Çevre Işıkları Özelleştirilebilir
| İş volt: | DC12V |
|---|---|
| Işık Yoğunluğu: | Yüksek Parlaklık |
| IP sınıfı: | IP67 |
IP67 Su geçirmez 25mm Dc12v LED Nokta Işık Dış Bahçe Manzara Disko Rave Dekor Işık
| Ürün Uygulaması: | İç/Dış Aydınlatma |
|---|---|
| Watt: | 0.75W |
| Ömür: | 30000 saat |

