Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
3 Led Enjeksiyon Su Geçirmez Smd 2835 Dış Mekan 12v Led Modülleri Reklam İçin
| Garanti(Yıl): | 2 Yıllık |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Ürün Tipi: | Samsung LED modülü |
Programlanabilir RGB LED ışık modülü Dış Reklam İşareti DC12 DC24V IP67 SMD LED Modülü Perakende Mağaza Önü Dinamik Aydınlatma
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
|---|---|
| IP derecelendirmesi: | IP67 |
| Aydınlık: | 160 lm |
Yüksek Parlaklık LED Hoşgeldin Ekranı 5050 Rgb LED Modülü Rüya Rengi Su geçirmez Ip67 12v İşaret LED Modülü samsung LED Modülü
| Boyut: | 78mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
Fabrika fiyatı çok fonksiyonel aydınlatma Ürünler 2m Per Set LED Çizgi Işık FPC Esnek PCB Taşı ve Epistar5050 Çip ve farklı rengi destekle
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Profesyonel Fabrika SMD 5050 12V LED Modül 0.72 Watt IP65 Kapsülleme Serisi Reklam Işık Kutuları için DC 12V Giriş
| Öğeler Adı: | LED modül |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP65 |
| perating sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
SMD2835 IP67 RGB LED Işık Modülü 1.5W 150LM 12V DC Giriş Tam Renkli Işık Kaynağı
| Aydınlatma açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | Beyaz |
Çift Boyutlu Alüminyum Sıcak Satış DC12V 60*11 LED Modülleri IP67 Soğuk Beyaz LED Enjeksiyon Modülü
| Dalgaboyu: | 650nm |
|---|---|
| Aydınlatma Çözümleri: | Kamyon Led Yan Işık |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ~ 60 ℃ |
Fabrika Fiyatı Dc12v Su geçirmez IP65 SMD Modülleri Beyaz Işık Süper Parlak 3led 5054 Reklam Tasarımı için LED Modül Işıkları
| Boyut: | G15*U70mm |
|---|---|
| Işık akısı: | 100 LM |
| Uygulama: | Reklam dekorasyonu |
12v 2Led Modules 1.2w White Smd 2835 Light Advertising and Backlighting Signs Injection Module Led
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
|---|---|
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
| Telli çubuk: | Su geçirmez |
Süper Parlak 3LED Enjeksiyon Led Modülü 12V Su Geçirmez IP65 1.5w LED Modülleri Tabela Reklamcılığı için Aydınlatma
| Boyut: | G15*U70mm |
|---|---|
| Işık akısı: | 100 LM |
| Başvuru: | Reklam dekorasyonu |

