Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
3LED 1.5W High Brightness SMD 2835 LED Module 160LM DC12V for Channel Letter Lighting
| Gerilim: | 12V |
|---|---|
| LED kaynak: | SMD2835 |
| Telli çubuk: | Su geçirmez |
Led Modül 3030 Enjeksiyon 3w 240lm LED Arka Işık Reklam Modülü
| Başvuru: | ışık kutusu |
|---|---|
| Işık akısı: | 240lm-260lm |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
High Brightness SMD 2835 LED Module 3LED 1.5W 160LM Each DC12V for Channel Letter Light Box
| Gerilim: | 12V |
|---|---|
| LED kaynak: | SMD2835 |
| Telli çubuk: | Su geçirmez |
Toptan Dış Mekan 3 LED Modül Tabela Işığı SMD2835 Lens 1.2W Enjeksiyon Yüksek Parlaklıkta LED Modül 12v
| Öğeler Adı: | LED modül |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP65 |
| perating sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
Yüksek verimlilikli IP67 RGB Modülü SMD2835 150LM 2W'da çıkış
| Aydınlatma açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | Beyaz |
IP65 Su geçirmez LED Modülü DC12V 24V Üç Renkli Enerji Tasarruflu Tabela Işık Kutusu Mağaza Önü
| güç dağılımı: | 0,3 W |
|---|---|
| IP Sınıfı: | IP65 |
| İş voltajı: | DC12V |
110V 220V AC LED Sürücü Güç kaynağı 12V DC çıkışı ve 200W-250W ticari LED ışığı için güç dağılımı
| DC çıkış voltajı: | 12V |
|---|---|
| Giriş Gerilimi: | AC 170-265V |
| Çip malzemesi: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
Dış Mekan Bina Piksel Uygulamaları için DMX512 Kontrollü 30mm Kompakt LED Nokta Işık
| Ürün adı: | LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model: | XH-G3003P12 RGB |
| LED çip: | SMD3535 |
Yüksek kaliteli Ürünler 2m Set Başına LED Şerit Işık, FPC Esnek PCB Kartı ve Epistar5050 Çipi ile
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Yüksek kaliteli Farklı led modülü ve En İyi ürünler Tek Renk 3 SMD9240 Led Modülü Tabela Işığı Dış Mekan Lens 3.5w Işıklar 12v Çin'den, Çin'in önde gelen ürün pazarı Tek Renk LED modülü 3.5
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |

