Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
30MM IP67 DMX512 LED Nokta Işık Dış Dekorasyon için Akıllı Eave Işık
| Başvuru: | Bina Cephesi |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
| Renk yayan: | değiştirilebilir |
30mm IP67 Su Geçirmez RGB Renk Değiştirebilir LED Piksel Işık Dış Mekan Dekorasyonu İçin
| Başvuru: | Açık hava dekorasyonu |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
| Renk yayan: | R/G/B / 2000-6500K |
30mm 12V IP67 Su Geçirmez, PC Malzemeden Yapılmış 120 Derece Işın Açılı LED Nokta Işık
| Başvuru: | Açık ve kapalı |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
| Renk yayan: | RGB, Değiştirilebilir |
20mm LED Nokta Işıkları LED Piksel Işık Su geçirmez Dış Reklam Bina Cephesi Medya Işıklama Akıllı Adreslenebilir Bule Kırmızı Renkli Işıklar
| Delgeç Deliği: | 20mm |
|---|---|
| LED Işık Miktarı: | 1 led |
| Matrial: | Mühendislik plastikleri |
RGBW 40mm 24V IP67 SMD3535 2W LED Piksel Işık İçeride Dışarıda Bina Işığı
| Renk: | Ra>85 |
|---|---|
| Kurulum türü: | Yüzeye monte edilmiş |
| Güç: | 2W |
Dış Mekan IP67 36V Uzun Mesafe Su Geçirmez 40mm Piksel LED Nokta Işık Kaynağı Beyaz Yayan Kalıcı LED Piksel Işık
| Telli çubuk: | 4p gri düz kablo |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
| Garanti: | 3 yıl |
50mm 24V SMD3535 IP67 Su geçirmez LED Nokta Işık Esnek PC Malzeme Işıklandırma peyzaj aydınlatması
| Giriş Gerilimi(V): | DC24V |
|---|---|
| Lamba Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
40mm SMD3535 Epistar IP67 Su Geçirmez LED Nokta Işık, Dış Mekan Aydınlatması İçin 120 Işın Açılı
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Kontrol modu: | DMX512 Kontrolü |
50mm 24V SMD3535 IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı Esnek 120 Yaylık Köşesi PC Malzeme Aydınlatma
| Güç: | 1,5W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Görüntüleme açısı (°): | 120 |
50mm 24V 3W IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı, 120° ışın açısı ve UV dirençli PC malzemesi
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 50*18.5MM |
| Kontrol modu: | DMX512 Kontrolü |

