Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
50mm 24V SMD3535 IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı Esnek 120 Yaylık Köşesi PC Malzeme Aydınlatma
| Güç: | 1,5W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | R/G/B / 2000-6500K |
| Çip malzemesi: | SMD3535 |
25mm IP67 Su Geçirmez RGB LED Nokta Işık, DMX512 Kontrollü ve 120° Işın Açılı İç Mekan Dış Mekan Ekranları İçin
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 25*15mm |
| Kontrol modu: | DMX512 |
30mm IP67 Su geçirmez RGB Piksel Noktası Işığı, Bina Çizelgeleri ve Medya Ekranları için DMX512 Kontrolü ile
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 30*16mm |
| Kontrol modu: | DMX512 |
30mm IP67 Su Geçirmez RGB Piksel Nokta Işık, 120° Işın Açısı ve DMX512 Kontrollü, Dış ve İç Mekan Kullanımı İçin
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 30*17MM |
| Kontrol modu: | DMX512 |
40mm RGB Piksel Nokta Işık DMX512 IP67 Su Geçirmez 120° Işın Açısı UV Dayanımlı
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 40*17mm |
| Kontrol modu: | DMX512 |
40mm 12V SMD3535 Epistar IP67 Su Geçirmez LED Nokta Işık, 120 Işın Açısı ve UV Dayanımlı PC Malzemeli
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Kontrol modu: | DMX512 Kontrolü |
Mimarlık aydınlatması ve işaretleme uygulamaları için 40mm 24v IP67 LED nokta ışığı
| Sıcaklık: | -20-60 |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
| İş volt: | DC24V |
IP67 Su Geçirmez 12V 30mm PC Malzeme LED Nokta Işık RGBW Yüksek Parlaklık Dış Mekan Peyzaj Aydınlatması
| Lamba Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
|---|---|
| Çalışma Ömrü: | 30000 |
| LED Tipi: | 4 adet 3535 SMD |
50mm 24V 1.5W SMD3535 Epistar IP67 Su Geçirmez LED Nokta Işık 120° Işın Açılı
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 50*18.5MM |
| Kontrol modu: | TTL |
IP67 Su Geçirmez 12V 30mm PC Malzeme LED Nokta Işık RGB Dış Mekan Peyzaj Aydınlatması
| Kullanım: | Açık Bina |
|---|---|
| IP derecesi: | 67 |
| Anahtar kelime: | led piksel nokta ışığı |

