Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Kanal Mektupları İçin Kırmızı Açık IP67 DC5V 12MM LED Piksel Işık
| Anma gücü: | 0.13W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| renk: | Kırmızı |
HE1201M05 Miracle Bean 0.1W 12mm Dijital Rgb Led Piksel
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| renk: | Mavi |
Cruises Dekorasyon 0.1w 9mm RGBW LED Piksel Modülü
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC12V |
| renk: | Beyaz |
Açık IP67 0.15W DC 12V 9MM Rgb Piksel Işık Dizeleri
| Anma gücü: | 0.15W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC12V |
| renk: | Kırmızı |
Beyaz Renkler Mucize Fasulye 9mm 0.1W Piksel LED Işık
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC12V |
| renk: | Beyaz |
Cruises Dekorasyon 0.1w 9mm Rgb Piksel Işık Dizeleri
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| IC Modeli: | IC16716 |
Dekoratif Peri için 18LM 0.2W Dış Mekan LED Ağaç Işığı 9mm
| Giriş Gerilimi (V): | DC 24V |
|---|---|
| Renk Yayan: | beyaz, yeşil, mavi, sarı, kırmızı |
| Güç dağılımı: | 0.2W |

