Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Mucize Fasulye LED Dize Işık Tek Renk 9mm DC 5V Led Piksel Modülü Led Piksel Işık
| Ortalama yaşam: | > 30000H |
|---|---|
| Malzeme: | Pc + tutkal |
| renk: | Yeşil / mavi / sarı / beyaz Kırmızı / |
IC16716 DC 5V 9mm 0.1W Adreslenebilir Led Işık Dize
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| IC Modeli: | IC16716 |
Adreslenebilir Su Geçirmez 9mm 0.1W IC16716 LED Piksel Işık
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| IC Modeli: | IC16716 |
Mavi IC16716 9mm 0.1W Adreslenebilir Led Işık Dize
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| IC Modeli: | IC16716 |
120 Işın Açısı IP67 0.3w RGB Led Piksel Modülleri
| Anma gücü: | 0.13W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| IC Modeli: | IC16716 |
RGB Tam Renkli XH-HD1201P05 5V 0.3W LED Piksel Işık
| Anma gücü: | 0.3W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| IC Modeli: | IC16716 |
Su geçirmez 0.12W 12mm Adreslenebilir Rgb Led Modülleri
| IC Modeli: | IC16716 |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| renk: | RGB tam renkli |
DC 5V IC16716 12mm 0.15W Tam Renkli Piksel Işık
| Anma gücü: | 0.15W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| IC Modeli: | IC16716 |
Su geçirmez IP67 12v 9mm 0.2W Rgb Led Dize Işıkları
| IC Modeli: | IC16716 |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| renk: | RGB tam renkli |
IC16716 DC 5V RGB Tam Renkli 0.15W LED Piksel Işık
| IC Modeli: | IC16716 |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| renk: | RGB tam renkli |

