Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Su Geçirmez Adreslenebilir LED Piksel Işık 12mm Tam Renkli Kare SMD Piksel LED Işık
| Başvuru: | reklam, led nokta piksel işareti işareti ışığı |
|---|---|
| Renk: | rgb veya tek renk |
| Kurulum: | vida ve delme deliği ile |
Mucize Fasulye Tabela DC5V 9mm Led Piksel Işık IP67 Su Geçirmez 0.15W
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| Koruma: | IP67 |
| renk: | Beyaz |
mucize fasulye 9mm IP67 12V Piksel Led Nokta Işık Led Tabela Mektup Işık
| Ürün adı: | Yeşil, mavi, sarı, beyaz, kırmızı |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm Piksel Işık |
| Şekil: | mermi |
PVC Kabuk Silikon İç ile 0.15W Güç Piksel LED Aydınlatma Beyaz Renk
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
50mm DC24V 2W LED Piksel Işık Tam Renkli Rgbw Smd3535 6 Lamba IP67 LED Nokta Programlanabilir
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |
Nokta Programlanabilir Dize Kalıcı Piksel Işık 40mm DC24V 2W Rgbw Smd3535 6 Lamba IP67
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |
Smd3535 6 Lamba LED Nokta Piksel Işık 50mm DC24V 2W Tam Renkli Rgbw Su Geçirmez IP67
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |
DC12V 0.2W IP67 LED Piksel Işık Tek Renkli 9mm Noel Ağacı İçin Açık Dize
| Ürün: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Renk: | 2700K-7000K |
| Güç: | 0,2 W |
Bina için Tamamen Suya Dayanıklı RGB Led Piksel Noktası IP67 1.5W SMD3535 40mm Kaynak
| Tip: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Güç: | 1,2 W |
| Gerilim: | DC24V |
RGB Mucize Fasulye Led Piksel Nokta Işık Su Geçirmez IP67 0.75 W SMD3535 IC 8516 25mm
| İsim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 25mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |

