Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Mucize Fasulye 1903 WS2811 Led Piksel 12mm Bullet RGB Düğüm Işığı 5V 12V Dmx Led Piksel Modülü
| Uygulama: | Reklam Kanal Mektubu |
|---|---|
| Kabuk malzemesi: | PVC + tutkal |
| Voltaj: | DC5V / 12V |
Mucize Fasulye RGB 12MM LED Piksel Modülü 1903 0.3W DC12V Yüksek Parlaklık 2 Yıl Garanti
| tip: | LED Modülleri |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |
Mucize Fasulye RGB Led Piksel Modülü 1903 0.3W DC5V 12mm Boyut Programlanamaz 2 Yıl Garanti
| tip: | LED Modülleri |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |
Mucize Fasulye 12MM 6898 IC LED Piksel RGB DC 5V 0.3W Kanal Mektubu için Su Geçirmez IP67
| Voltaj: | DC05V |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |
Su Geçirmez Işık 9mm DC12V için IP67 0.2W Dış Mekan LED Piksel Işık
| Ürün adı: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| Güç: | 0,2 W |
| Çalışma Voltajı: | DC12V |
Yüksek Parlaklık DC12V Tek Renkli Dış Mekan LED Piksel Işık IP67 SMD2025
| Ürün adı: | XH-HD0901MR12 |
|---|---|
| BOYUT: | 9 mm |
| Güç: | 0,2 W |
Tabela için IP67 12MM LED Piksel Işıklar Rgb DMX512 DC12v 0.3w
| Ürün adı:: | Led Dize |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı(℃): | -40 - 60 |
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
DC12v IP67 12mm Rgb 12MM LED Piksel Tam Renkli DMX512 Reklam Tabela 0.3w Işıklar
| Ürün adı:: | Led Dize |
|---|---|
| Boyut: | 12*19.5 |
| Giriş Voltajı(V): | DC5V |
DC12V 12mm Led Piksel Nokta Işığı 0.3W IP67 DMX512 RGB 5050 Dış Mekan Su Geçirmez
| Çalışma Gerilimi: | DC5V 12V |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| IP sınıfı: | IP67 |
IP67 Su Geçirmez 12MM LED Piksel Işık 6898 RGB Mucize Fasulye 5V 12V
| Çalışma Gerilimi: | DC5V 12V |
|---|---|
| Güç: | 0,15W 0,3W |
| Koruma: | IP67 |

