Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Mermi Tipi IP67 Su Geçirmez 12MM LED Piksel Tam Renkli RGB Ayrı Ayrı Adreslenebilir
| çalışma voltajı: | DC5V 12V |
|---|---|
| Ürün adı: | led dize |
| Koruma: | IP67 |
SPI Suya Dayanıklı LED Piksel Işık PVC TUTKAL Ws2811 1903 RGB 12mm IP67
| Giriş Voltajı (V): | 5V,12V |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Ürün adı:: | led dize |
Pvc Shell + Pu İçeren Tam Renkli Dc5v Rgb 0.3w 12mm Led Piksel
| Çalışma voltajı: | DC05V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| koruma: | IP67 |
Dia 12mm 100lm / W 12mm Led Piksel Dize PVC Shell + PU İçinde
| Çalışma voltajı: | DC05V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| koruma: | IP67 |
Eğlence Parkı Kullanılan WS2811 RGB LED Pixel Işık LED LPD 6803
| Çip: | Epistar |
|---|---|
| Renk: | RGB tam renk |
| Güç: | DC5V |
RGB Tam Renkli 12mm DC5V LED Pixel Aydınlatma Akıllı IC16726 Aydınlatma harf için
| Çip: | Epistar |
|---|---|
| Renk: | RGB tam renk |
| Güç: | DC5V |
Açık Tam Renkli 12mm DC5V Burcu RGB LED Piksel Akıllı IC16716 Köprüsü Dekorasyon
| Çip: | Epistar |
|---|---|
| Renk: | RGB tam renk |
| Güç: | DC5V |
Adversing Tabela Su Geçirmez Led piksel ışık 0.3w Backgroud Duvar için
| Giriş Voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |

