Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Mucize Fasulye 0.2w 16lm LED Nokta Piksel Işık 9mm 12v IP67
| Işık Akısı (lm): | 16 lm |
|---|---|
| güç: | 0.2W |
| boyut: | 9mm kes |
Mucize Fasulye Dış Mekan Suya Dayanıklı 9mm LED Piksel Işık DC5V 0.15W IP67
| Ürün adı: | XH-HE0901M05 |
|---|---|
| Güç: | 0,15 W |
| Çalışma Voltajı: | DC5V |
9mm LED Piksel Işık, DC12V 0.2W Su Geçirmez LED Işık IP67 SMD2025
| ürün tipi: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Güç: | 0,2 W |
| Çalışma Voltajı: | DC12V |
12mm Dış Mekan Su Geçirmez LED Piksel Işık Tam Renkli 0.3W DC5V IP67
| Ürün adı: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Boyut: | 12*37mm |
| Güç: | 0,3 W |
IP67 Korumalı 9mm Parlaklık Dış Mekan Suya Dayanıklı LED Piksel Işık
| Ürün adı: | XH-HD0901MY12 |
|---|---|
| BOYUT: | 9 mm |
| Güç: | 0,2 W |
12mm Çap DMX512 Tam Renkli Su Geçirmez Led Piksel Işık DC5V Led Işık
| Product Name: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Viewing Ang: | 120° |
| Size: | 12mm |
IP67 ile Mucize Fasulye Yeşili 9mm Dış Mekan Suya Dayanıklı Piksel Işık
| Product Name: | XH-HD0901MG12 |
|---|---|
| Size: | 9mm |
| Color: | Green |
Su geçirmez Mucize Fasulye RGB 12MM LED Piksel Işık Dış Mekan 0.3W DC5V
| Model: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Emitting Color: | RGB |
Tatil Dekorasyon için DC12v IP67 12mm Led Piksel Dize Işıklar Rgb DMX512
| Ürün adı:: | Led Dize |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC12V |
| Güç: | 0,3 W |
DC5V 6898RGB 12mm Led Piksel Işık Açık Su Geçirmez Reklam Flex Dize
| Giriş Voltajı(V): | DC5V |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Ürün adı:: | Led Dize |

