Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Tamamen Su Geçirmez LED Piksel Nokta Işığı IP67 DC24V 100mm SMD3535 RGB Mucize Fasulye
| İsim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 100mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
DC12V 0.6W LED Piksel Nokta Işığı Su Geçirmez IP67 SMD2835 30mm 6500K PC Anti - UV
| İsim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 30MM |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
Dış Mekan RGB LED Piksel Işık Su Geçirmez IP67 SMD5050 20mm DC05V Mucize Fasulye
| İsim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 20mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
Kalıcı Noel Led Piksel Nokta Işık 40mm 50mm DC24V 2W RGBW Alüminyum Profil
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |
Alüminyum Profil Led Piksel Nokta Işık Su Geçirmez IP67 30mm DMX512 RGB Mucize Fasulye
| Giriş Voltajı(V): | DC12V |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Ürün adı:: | led piksel nokta ışığı |
2W RGB Kalıcı Led Piksel Nokta Işık 20mm 30mm 40mm DC24V Alüminyum Profil
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |
Dış Mekan RGB Led Piksel Nokta Kaynaklı Işık Tamamen Su Geçirmez IP67 1.5W DC24V SMD3535 50mm
| İsim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Gerilim: | DC24V |
2W RGB Kalıcı Led Piksel Nokta Işık 20mm 30mm 40mm 50mm DC24V Alüminyum Profil
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |
IP67 0.3W Led Piksel Nokta Işık Su Geçirmez SMD3535 25mm RGB Mucize Fasulye
| İsim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 25mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
mucize fasulye Su Geçirmez 0.2W 23LM SMD LED Piksel Modülü 9mm 12v SMD2025
| Giriş Gerilimi (V): | DC 12V |
|---|---|
| Renk Yayan: | Tek renk |
| Güç dağılımı: | 0.2W |

