Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Anti UV 12V Mucize Fasulye Rgb Led Piksel 9mm Epistar Chip Pvc F5
| Malzeme: | Pc + tutkal |
|---|---|
| renk: | R / G / B / E / W |
| Garanti: | 2 yıl |
Mucize Fasulye Yüksek Mukavemetli Pc LED Piksel Işık F5 Su Yalıtımı Anti UV 5V EPISTAR Çip Malzemesi
| Malzeme: | Pc + tutkal |
|---|---|
| renk: | R / G / B / E / W |
| Garanti: | 2 yıl |
Reklam Tabela Led Dize Işıkları 0.15w Suya Dayanıklı 9mm Kırmızı Renk
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| renk: | Tek renk |
| Garanti: | 3 yıl |
Mucize Fasulye IP67 LED Akıllı Piksel DMX512 Kontrol RGBW DC12V 0.3W Su Geçirmez
| Ürün adı: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Başvuru: | reklam |
| Güç: | 0,3 W |
Su geçirmez LED Piksel Işık DC5V TTL6898 RGB IP67 0.3W 30000 Saat Uzun Ömür
| Ürün adı: | XH-MD1201P05 |
|---|---|
| Başvuru: | reklam |
| Güç: | 0,3 W |
Mucize Fasulye LED Piksel Işık DMX512 Kontrol RGB IP67 DC12V 0.3W Su Geçirmez
| Ürün adı: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Başvuru: | reklam |
| Güç: | 0,3 W |
kalıcı aydınlatma DMX tek renkli LED Piksel Işık Su geçirmez IP67 1.5W DC24V DMX512 RGB LED Nokta Işık
| Başvuru: | MANZARA, MANZARA |
|---|---|
| Başvuru: | 20 30 40 50mm led nokta ışığı için |
| Garanti: | 2 yıl |
40mm RGB LED Piksel Işık Manzara Su Geçirmez Adreslenebilir LED Nokta Işık
| Kontrol: | DMX512 |
|---|---|
| Işık kaynağı: | 3'ü 1 arada SMD3535*3 |
| Güç: | 1.5W Işık başına |
Bina Aydınlatma Noel Dekorasyon için RGB DMX Piksel LED Bant Açık Su Geçirmez
| Kontrol: | DMX512 |
|---|---|
| Işık kaynağı: | 3'ü 1 arada SMD3535*3 |
| Güç: | 1.5W Işık başına |
Programlama Dış Cephe Aydınlatma IP67 Piksel 30mm 5050 3535 RGB LED Piksel Işık
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Derin sis maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0.8W |
| Ortam sıcaklığı: | -40℃-60℃ |

