Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Led Sign Aydınlatma için Açık Kırmızı Renk Epstar Chip Led Piksel Işık
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
Led Sign Aydınlatma için Açık Staw Epstar Chip Hat PVC Shell Led Point Light
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
LED Burcu Aydınlatma için 9mm DC5V 0.15W Sarı Renk Led Piksel Işık IP 67 koruma
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
9mm su geçirmez 0.1W LED piksel ışık, DC 5V tek renk dize ışık Led
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Güç: | 0.12w |
DC 5V IP67 0.15W LED Pixel Işık, Yüksek Parlaklık 9mm Pixel Led Aydınlatma
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Garanti: | 3 Yıl |
| Güç: | 0.15W |
DC 12V Yeşil 12mm Epistar 0.1 Watt Led Piksel Lamba
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC12V |
| renk: | Yeşil |
HD1201M12 Epistar 0.1W 12mm PC Rgb Led Piksel lambası
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC12V |
| renk: | Mavi |
120 ° Kiriş IP67 5V 0.13W Adreslenebilir Led Işık Dize
| Anma gücü: | 0.13W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| renk: | Kırmızı |
Cruises Dekorasyon 0.1w 12mm Led Piksel Dize Işıkları
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC05V |
| renk: | Beyaz |

