Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Dijital RGB LED Pixel Işığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Su geçirmez 0,15 W LED Pixel Işık, 9mm Tek Renk Piksel Led Işık
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Renk: | tek renk |
| Garanti: | 3 Yıl |
Eko - Dostu Burcu Aydınlatma Dijital LED Pixel Işık 0.3Watt DIP
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.3W |
| Renk: | RGB tam renk |
Sinyal Aydınlatma CE / RoHS İçin XH6897 IC 12mm Led Modül Dize 0,3 W
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.3W |
| Renk: | RGB tam renk |
DC 5V Dijital Rgb Led Piksel, 12mm Programlanabilir Led Modülü Işıklar
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.3W |
| Renk: | RGB tam renk |
Renk Programlama RGB Led Point Light 12mm 5v 12lm Enerji Tasarrufu
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.3W |
| Renk: | RGB tam renk |
Açısı 12mm 5V RGB LED XH6897 Pixel Işık 0.3 Watt IP67 130 °
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.3W |
| Renk: | RGB tam renk |
led kanal harf aydınlatma IP67 Tek Renk LED Pixel Işığı kullanarak DC5V 0.15W Açık
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.15W |
| Renk: | Beyaz |
Açık IP67 9mm Led Esnek Şerit Tek Renk 3 Yıl Garanti
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.3W |
| Renk: | RGB tam renk |
Süper Renk Eğlence Parkı Led RGB Pixel Dönme Dolap Dekorasyon
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |

