Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
12mm su geçirmez rgb tam renkli LED Kontrolörü Akıllı Renk Değişiminin için IC piksel ışık DC5V led
| Ambalaj bilgileri: | Karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Önceden T / T, Western Union, Paypal, LC, MoneyGram |
30mm Tek Renk Dış Mekan LED Tabela İçin Zincirli LED Piksel Modülü LED
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Açıkhava Reklamcılığı IP67 DC5V 12MM IC16716 RGB Tam Renkli LED Pixel Işığı
| Renk: | RGB tam renk |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.3W / PCS |
| koruma: | IP67 |
Kırmızı Yeşil Mavi Led RGB Pixel Renk Sıcaklığı DC12V 1W Peri Işık Perdesi
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
IC UCS1903 RGB Tam Renkli Piksel LED Aydınlatma 12mmh Staw Hat LED
| Malzeme: | PVC + Silikon |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Koruma sınıfı: | IP67 |
LED Kanal Mektubu DC5V LED Piksel Işık LED Video görüntüleme Açık
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.3W |
| Koruma Clas: | IP67 |
LED Kanal Mektubu İçin Ön Aydınlatma 9mm DC5V LED Piksel Işık Tek Renk IP65
| Malzeme: | Dış Shell için PVC |
|---|---|
| led tipi: | 5mm Staw Şapka |
| koruma: | IP67 su geçirmez |
IC UCS1903 RGB Tam Renkli Piksel LED Aydınlatma 12mm staw şapka LED
| Malzeme: | PVC + Silikon |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Koruma sınıfı: | IP67 |
12mm RGB tam renk LED piksel ışık DC5V 3 yıl garanti ile
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.3W |
| Renk: | RGB tam renk |
12mm LED Pixel Işığı
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |

