Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
RGB LED Piksel Işıkları 0.3W DC5V IP67 12mm Dış Suya Karşıt Reklam Piksel Işıkları
| Ürün Adı: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Boyut: | 12mm |
| Voltaj: | DC5V |
İyi kalite 9mm SMD2025 Tek renk Dijital LED Piksel Işık Noel süslemeleri IP67 su geçirmez Açık ışık
| Ürün Adı: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
İyi fiyat IP67 Su geçirmez LED Piksel Işığı DC12V 0.2W 30000 Saatlik Yaşam Süresi Dış Dekorasyon Değişken
| Ürün Adı: | XH-HD0901MR12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
İyi fiyat IP67 Su geçirmez LED Piksel Işık DC12V 0.2 W 160° Görme açısı ve 30 000 Saat Yaşam Süresi
| Ürün Adı: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
DC12V 9mm Fabrika Doğrudan Satış LED piksel ışığı IP67 Su geçirmez Led Reklam Panosu Noel ağacı aydınlatması
| Ürün Adı: | XH-HD0901MR12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
LED Pixel Light 0.2W DC12V IP67 Tek Renkli 9mm Dış Su geçirmez Reklam Kanalı Mektupları
| Ürün Adı: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
Epistar DC 5V Ip67 0.3W Adres edilebilir LED Işık Dizi
| İsimlendirilmiş güç: | 0,3 W |
|---|---|
| Çıkış Voltajı: | DC5V |
| IC modeli: | IC16716 |
UCS 1903 12mm 0.3W/pcs RGB LED Pixel Dijital Su geçirmez IP67
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |
3 yıllık garanti ile açık hava IP67 12mm IC16716 Tam Renkli Piksel LED Modülü
| Çıkış Voltajı: | DC5V |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç: | 0,3 W |
| Renk: | RGB Tam renkli |
String Light 12mm Led Pixel Modülü / 8mm Staw Hat LED Pixel Light PVC + silikonFor Outdoor LED Lighting Channel Letters
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Oran gücü: | 0,15 W |
| Koruma: | IP67 |

