Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Dış Mekan 12MM LED Piksel Işık 0.3W DC12V DMX512 RGB IP67 Su Geçirmez Mucize Fasulye
| Giriş Voltajı(V): | DC12V |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Ürün adı:: | Led Dize ışık |
Dış Mekan LED Piksel Işık 0.3W DC12V 12mm DMX512 RGB IP67 Su Geçirmez
| Giriş Voltajı(V): | DC12V |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Ürün adı:: | Led Dize |
IP67 Su Geçirmez SPI RGB 12MM LED Piksel Mucize Fasulye 5V 12V Led Piksel Işık
| Çalışma Gerilimi: | DC5V 12V |
|---|---|
| güç: | 0.15W 0.3W |
| Koruma: | IP67 |
Tam Renkli RGB LED Piksel Işıklar DC5V 0.3 Watt 3500mcd Işık Yoğunluğu
| Çalışma Gerilimi: | DC05V |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |
2 Yıl Garantili Su Geçirmez 0.3W 12V 12mm LED Pixe Işık
| Saklama derecesi: | -40 ℃ -80 ℃ |
|---|---|
| Malzeme: | PC kabuğu |
| Renk: | RGB |
WS2811 RGB Piksel LED Dize Işıkları 5V 12V Programlanabilir 12mm Akıllı Tam Renkli Piksel LED
| Gerilim: | DC12V |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl, 3 yıl garanti |
| Başvuru: | DMX Aydınlatma Çözümü |
Profesyonel Kalite ile DC5V 12mm Su Geçirmez LED Piksel Işık WS28110.3W RGB Piksel LED
| Renk sıcaklığı: | 2700-7000K |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| Gövde Malzemesi: | PVC+TUTKAL |
Mucize Fasulye SMD Kırmızı Yeşil Mavi Sarı Sıcak Beyaz Tek Renk Su Geçirmez IP67 9mm 12 v Led Piksel Işık
| Renk Sıcaklığı(CCT): | 3500K (Sıcak Beyaz) |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC 12V |
| Çap: | 9 mm |
IP67 LED Piksel Işık Dış Mekan Su Geçirmez 12MM 0.3W DC5V TTL6898 RGB
| Giriş Voltajı(V): | 5V |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Ürün adı:: | Led Dize |
Mucize Fasulye RGB Dış Mekan Su Geçirmez LED Piksel Işık PVC DC5V DMX512 12mm IP67
| Giriş voltajı(v): | DC5V |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Ürün adı:: | Led Dize |

