Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
12Mm DC05V IP67 rgb LED modülü, dijital rgb LED piksel 0.3 W Güç
| Giriş Voltajı: | DC05V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Özel RGB Tam Renkli DC05V Led Piksel Işık ROHS 120 Işın Açısı
| Giriş Voltajı: | DC05V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
LED Kanal Mektubu İçin Suya RGB LED Piksel DC 5V IC SM16716
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
UCS 1903 12mm 0.3W / adet RGB LED piksel dijital su geçirmez IP67
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Epistar 03W 12mm Tam Renkli RGB LED Piksel Işık DC5V Su geçirmez 2 yıl Garanti
| Giriş Voltajı: | DC05V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Reklam aydınlatması için IP67 su geçirmez 12mm DC5V Tam Renkli RGB LED Pixel
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.3W |
| Renk: | RGB-Tam renk |
Programlanabilir LED Pixel Modülü
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Tam Renkli RGB LED Pixel
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
IP67 Tam Renkli RGB LED Piksel aydınlatma 12mm DC5V IC16716 garanti 3 yıl
| Çıkış voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Nominal Güç: | 0.3W |
| Renk: | RGB-Tam renk |
Mucize Fasulye Dize Işık Dış Mekan LED Aydınlatma Mektupları için 12MM Led Piksel Modülü
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |

