Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
Mucize Fasulye Ucs1903 12mm IP67 0.3W RGB LED Piksel Işık
| Uygulama: | peyzaj |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
Mucize Fasulye 12mm 0.3W RGB WS2811 1903 Dijital Piksel DC5V Noel Dekorasyonu İçin Led Piksel Işık
| Colo: | Tam Renkli |
|---|---|
| Tem: | Akrilik Led Aydınlatmalı |
| Voltaj: | DC5V / 12V |
Ip65 Led Taşkın Işık Led Dairesel Spot Led Lamba 9w Dış Aydınlatma Led Smd Taşkın Işık
| Işın açısı: | 10 ° 15 ° 30 ° 45 ° 60 ° 90 ° |
|---|---|
| güç: | 9W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Açık Taşkın Işık 3w 6w Çoklu Işın Açıları Su Geçirmez IP65 Bahçe Dış Mekan Led Spot Işığı
| Işın açısı: | 5 ° 10 ° 15 ° 30 ° 45 ° 60 ° 90 ° |
|---|---|
| güç: | 3w / 6w |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Dış reklam dekorasyon için metal LED ışıklı işaret harfler
| Ambalaj bilgileri: | Karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Önceden T / T, Western Union, Paypal, LC, MoneyGram |
RGB Tam Renkli Etkisi ile DC5V Açıkhava Reklamcılığı Led Kanal Mektubu
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
5V IP67 su geçirmez 12mm WS2811 dış mekan 0.3W profesyonel kalitede tam renkli LED peri ışığı
| İsim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
| Renk: | RGB |
Programlanabilir Reklam LED Tabela
| Teslim süresi: | 10-15 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | aylık 10 ad |
Reklam binası projelerinde için Mucizesi LED
| Teslim süresi: | 10-15 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | aylık 10 ad |
Su geçirmez Açıkhava Reklamcılığı Mucize Bean G1201 ile Hayvanat Bahçesi İçin İşaretler LED
| Teslim süresi: | 10-15 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | aylık 10 ad |

