Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd 3535 rgb led module ] Kibrit 95 Ürünler.
1800-6500k Nokta LED Işık IP67 0.6W Smd3535 DC12V 30mm Mucize Fasulye
| Ürün adı: | K3003M12V1.0 |
|---|---|
| Renk: | 1800-6500k |
| Güç: | 0,6 W |
Mucize Fasulye Suya Dayanıklı IP67 Noktalı LED Işık 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| Ürün adı: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Boyut: | 30*17.7mm |
Miracle Bean Dış Mekan Suya Dayanıklı IP67 Noktalı LED Işık 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| Ürün adı: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Boyut: | 30*17.7mm |
Dış Mekan Suya Dayanıklı Nokta Işık LED IP67 2W Smd3535 DC24V RGBW 30mm
| Ürün adı: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP Derecesi: | IP67 |
| Işık kaynağı: | smd3535 |
Akrilik LED Arkaplan RGBIC DC5V Jellyfish Dış Dekorasyon için Noel Işıkları
| İsimlendirilmiş güç: | 0,2 W |
|---|---|
| ürün çapı: | 9 mm |
| Tem: | Akrilik Led Arka Işık |

