Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd 3535 rgb led module ] Kibrit 95 Ürünler.
SMD 3535 100LM / W 1.5W 24V IP65 50mm Rgb Led Modül
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| renk: | RGB tam renkli |
| Garanti: | 3 yıl |
30000hrs IP67 30mm 0.75W 12V SMD 3535 RGB LED Piksel
| güç: | 0.75W |
|---|---|
| matrial: | PC Kabuğu |
| renk: | RGB tam renkli |
IP67 Su Geçirmez 1.2W 24V 40mm rgb led modülü
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
|---|---|
| güç: | 1.2W |
| Kelime: | RGB LED Piksel |
3W 24V IP67 Miracle Bean 50MM rgb led modülü Su Geçirmez
| güç: | 3W |
|---|---|
| Kelime: | RGB LED Piksel |
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
Manzara SMD 3535 IP65 1.5W 24V 40mm Led Piksel Modülü
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| matrial: | PC Kabuğu |
| Koruma: | IP65 |
SMD 3535 PC Shell 1.2W 24V IP67 50MM Piksel Led Işık
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
|---|---|
| Kelime: | RGB LED Piksel |
| renk: | RGB tam renkli |
Mucize Fasulye SMD 3535 2W 24V IP67 RGBW LED Piksel
| renk: | RGB tam renkli |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
| Koruma: | IP67 |
Dekoratif 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 RGB LED Piksel 50mm
| renk: | RGB tam renkli |
|---|---|
| Kelime: | RGB LED Piksel |
| Garanti: | 3 yıl |
Yüksek Parlaklık IP65 Su Geçirmez 12V SMD 3535 LED Modülleri Tabela Aydınlatması için Görüş Açısı ° 160 Işık Akısı 100LM
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
Yüksek Lümenli IP65 Su Geçirmez LED Işık Üniteleri - Tabela ve Aydınlatma için 12V SMD 3535
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |

