Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd 3535 rgb led module ] Kibrit 98 Ürünler.
DMX512 Rgb Nokta LED Işık Mucize Fasulye Su Geçirmez IP67 5W Smd3535 DC24V 100mm
| Ürün adı: | G10021P24V3.0 |
|---|---|
| Güç: | 5W |
| Gerilim: | DC24V |
Dış Mekan IP67 0.3W DMX512 Smd5050 DC12V 20mm RGB Nokta LED Işık Mucize Fasulye
| Ürün adı: | G2001P126.1 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| Güç: | 0,3 W |
Kalıcı Tatil Noel RGB Tatil Işıklandırması Dekorasyon için Profil DC24V SMD3535 LED Işık Kaynağı IP67
| LED ışık kaynağı: | smd3535 |
|---|---|
| kısılabilir: | - Evet. |
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
Su geçirmez IP67 0.75W Smd3535 DC12V 30mm LED Nokta Işığı Tam Renkli
| Ürün adı: | K3003P12V1.0 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| Güç: | 0,75 W |
SMD2025 LED Peyzaj Işıkları DC12V 2000-6500k 0.2W Açık Lamba
| Başvuru: | Dış aydınlatma |
|---|---|
| Işın açısı: | 160° |
| CRI: | >80 |
kalıcı dış mekân tatil dekorasyon ışıkları rgbic DC5V denizanası kalıcı Noel ışığı açık hava led piksel dizileri
| Adlık Güç: | 0,2 W |
|---|---|
| ürün çapı: | 9 mm |
| Tem: | Akrilik Led Arka Işık |
Mucize Fasulye IP67 Su Geçirmez Nokta LED Işık 0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm RGB
| Ürün adı: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Işık kaynağı: | smd3535 |
| Renk: | RGBW |
Dış Mekan DMX512 LED Nokta Işığı IP67 Su Geçirmez Smd3535 1.5W RGB DC24V
| Ürün adı: | H4006P15V5.5 |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Gerilim: | DC12V |
Kalıcı Noel Su geçirmez IP67 RGB 40mm LED Piksel Nokta Işığı
| Ürün modeli: | XH-H4006P24 V1.0 |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Güç: | 1,5 W |
DMX512 30mm LED Nokta Işık Dekorasyonu Smd3535 IP67 RGBW 1W DC12V
| Ürün adı: | H3003P12V4.0 |
|---|---|
| Boyut: | 30*17MM |
| Güç: | 1W |

