Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd 3535 rgb led module ] Kibrit 98 Ürünler.
1.5W DC24V 50mm Tam Renkli Rbb Led Piksel Şeridi, 120 İzleme Açısı ile
| Giriş Voltajı: | DC124V |
|---|---|
| Güç: | 1.5W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
DC24V 50mm LED Nokta Işıkları Mucize Fasulye IP67 RGB 2.5W Smd3535 DMX512
| Ürün adı: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Güç: | 2,5 W |
| Gerilim: | DC24V |
Dış Mekan Su Geçirmez IP67 1.5W RGB DMX 512 Smd3535 DC24V 50mm LED Nokta Işıkları
| Ürün adı: | H5006P24V1.0 |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Gerilim: | DC24V |
0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm RGB LED Nokta Işık Mucize Fasulye IP67 Su Geçirmez
| Ürün adı: | G2001P05V1.2 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Boyut: | 19,83*12,5 mm |
Yüksek Parlaklık Led Esnek Şerit Işık Neon Burcu DC12V 10W / M RGB DC512
| İsim: | Led Şerit Işık |
|---|---|
| Renk: | tek renk |
| Güç: | 10W/M |
Dış Mekan RGBW SMD 3535 Nokta Işık LED Su Geçirmez Özelleştirilmiş IP67 0.3W 5V 25mm
| Ürün adı: | XH-H2501P05 |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Boyut: | 25 mm |
80mm yüksek kaliteli RGB kalıcı piksel lambası dmx512m nokta ışık kaynağı
| Kontrol Modu: | DMX512 |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
| Yaşam süresi: | 30.000 saat |
RGB 25mm LED Nokta Işığı Tam Renkli DC12V 0.75W Mucize Fasulyesi IP67 Koruması ile
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0,75 W |
| Koruma: | IP67 |
Mucize Fasulye PC Kabuğu 1.5W 24V 40mm IP65 piksel led ışık
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| renk: | RGB tam renkli |
| matrial: | PC Kabuğu |

