Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd 3535 rgb led module ] Kibrit 98 Ürünler.
Yüksek Güçlü Su geçirmez IP65 1.2w Enjeksiyon Enerji tasarrufu LED Modülü 12V SMD 3535 İşaret Işığı için
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
Çok Renkli LED Modülü Enjeksiyon Arkaplan Işığı Yüksek Parlaklık Su geçirmez IP65 12V SMD 3535 Kusursuz COB Kanal Mektubu
| Size: | 78mm |
|---|---|
| Weight: | 16g |
| LED Quantity: | 1 |
LED Modül Aydınlatma DC12V SMD 2835 Samsung 12V SMD 3535 Smd283 IP65 Su Geçirmez Reklam Harfleri Aydınlatması
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
LED Modüller yüksek ower ışıklar Su geçirmez IP65 12V SMD 3535 Rated Tabela aydınlatma ihtiyaçları için mükemmel
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
Reklam DC 12V 1.2W SMD Yüksek Verimli IP65 2835 LED Modül Işık Dış Mekan Tabela Işığı İçin
| Boyut: | 78mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 16g |
| LED miktarı: | 1 |
25mm Mucize Fasulye Marka RGB LED Piksel Tam Renkli DC5V 0.15W
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| güç: | 0.15W |
| Koruma: | IP67 |
Yüksek Kalite 0.75w 12v Dmx512 Rgb Led Piksel H2503P12
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| Lamba: | 3535 |
| güç: | 0.75W |
Su geçirmez RGBW 50MM 2W 24V SMD 3535 Piksel Nokta Işığı
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| güç: | 2W |
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
Fabrika Doğrudan Satış 25mm Mucize Fasulye Marka RGB LED Piksel Tam Renkli
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| güç: | 0.75W |
| Koruma: | IP67 |
30mm Miracle Bean Marka RGB LED Piksel Tam Renkli DC12V 0.8W
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Koruma: | IP65 |

