Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd 3535 rgb led module ] Kibrit 98 Ürünler.
IP67 Su Geçirmez 1.5W DC 24V 40mm RGB LED Piksel
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Ömür: | 30000hrs |
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
160 ° Işın Açısı 1.5W 24V IP67 50MM RGB LED Piksel
| güç: | 1.5W |
|---|---|
| Kelime: | RGB LED Piksel |
| renk: | RGB tam renkli |
DC5V 30mm RGB LED Nokta Işık IP67 Su Geçirmez 0.75W DMX512 Smd3535
| Ürün adı: | G3003P12V5.1 |
|---|---|
| Gerilim: | DC12V |
| IP Derecesi: | IP67 |
Kanal Mektubu için 500LM 0.75W Led Işıklı Işık Modülü 12v Lens
| Kontrol: | UCS1903 , DMX512 |
|---|---|
| boyut: | 78 * 18 * 9 milyon |
| Voltaj: | DC 12V |
Su geçirmez Ip65 12V Smd 3535 LED Işık Modülü Işık Üreticileri İşaretler İçin LED Modülleri
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
SMD3535 Çok Renkli 18LM RGB DC12V 0.75W Su Geçirmez LED Işık Modülü Dış Mekan Reklamcılığı
| Aydınlatma açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Lümen: | 18LM |
0.75W RGB Tam Renkli 12V IP67 Dış Aydınlatma için Su geçirmez LED Piksel
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0,75 W |
| Koruma: | IP67 |
Tam Renkli RGB 3535 SMD LED Enjeksiyon Modülü 78 * 18MM IP67 DC12V 0.75W Su Geçirmez
| Modeli: | XH-MZ7803S12 |
|---|---|
| Güç dağılımı: | 0,75 W |
| IP Derecesi: | IP67 |
Dış Mekan 40mm 50mm SMD3535 DMX Dijital RGB Led Pixel IP67 Su Geçirmez
| Çalışma voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Malzeme: | PC kabuğu |
| Oran gücü: | 0,75 W |

