Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd 3535 rgb led module ] Kibrit 98 Ürünler.
0.75W Smd3535 Led Nokta Işıkları DC12V 40mm 1800 - 6500k Dış Mekan Dekorasyonu IP67
| Ürün adı: | H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Renk: | 1800-6500k |
| Boyut: | 40*17.7MM |
IP67 1W Dış Mekan Smd3535 Su Geçirmez DC24V 50mm 1800-6500K LED Nokta Işıkları
| Ürün adı: | H5006M24V1.0 |
|---|---|
| Boyut: | 50*18.5MM |
| Güç: | 1W |
Smd3535 DC24V LED Nokta Işıkları IP67 2W RGBW Dış Mekan Su Geçirmez DMX 512
| Ürün adı: | H5006P24V1.0 |
|---|---|
| Güç: | 2W |
| Gerilim: | DC24V |
IP67 RGBW 2.5W Smd3535 DMX512 DC24V 50mm Nokta LED Işık Mucize Fasulye
| Ürün adı: | H5010P24V1.0 RGBW |
|---|---|
| IP Derecesi: | IP67 |
| Renk: | RGBW |
Smd5050 DC12V 30mm DMX512 RGBW Nokta LED Işık Su Geçirmez IP67 0.75W
| Ürün adı: | Z3003P12V1.0 |
|---|---|
| Boyut: | 30*11.7mm |
| Gerilim: | DC12V |
1800-6500k Su Geçirmez IP67 LED Nokta Işık Mucize Fasulye 1W Smd3535 DC24V 30mm
| Ürün adı: | K3006M24 |
|---|---|
| Renk: | 1800-6500k |
| Güç: | 1W |
Tek Renkli Dış Su geçirmez 25MM LED Nokta Işık Kaynağı Bina için IP67
| Ürün modeli: | XH-H2501M12 |
|---|---|
| Renk: | Tek renk |
| Boyut: | 25*15.05mm |
Dış Dekorasyon 2W Smd3535 DMX512 DC24V 50mm Noktalı LED Işık IP67 RGBW
| Ürün adı: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Gerilim: | DC24V |
Mucize Fasulye Dış Mekan IP67 0.3W Smd5050 DC12V 20mm LED Nokta Işık Tek Renk
| Ürün adı: | G2001M12 V3.2 |
|---|---|
| IP Derecesi: | IP67 |
| Boyut: | 19,83*12,5 mm |
Dış Mekan Suya Dayanıklı 1W Smd3535 DMX512 DC12V 30mm RGBW LED Nokta Işık IP67
| Ürün adı: | G3003P12V6.0 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Renk: | RGBW |

