Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
Yüksek Kalite 0.75w 12v Dmx512 Rgb Led Piksel H2503P12
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| Lamba: | 3535 |
| güç: | 0.75W |
Mucize Fasulye SMD 3535 2W 24V IP67 RGBW LED Piksel
| renk: | RGB tam renkli |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
| Koruma: | IP67 |
SMD 3535 PC Shell 1.2W 24V IP67 50MM Piksel Led Işık
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
|---|---|
| Kelime: | RGB LED Piksel |
| renk: | RGB tam renkli |
Su geçirmez RGBW 50MM 2W 24V SMD 3535 Piksel Nokta Işığı
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| güç: | 2W |
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
Çok Renkli 30mm Köprü Dekoratif LED Piksel Işık DC 24V, RGB LED Piksel Dış Dekorasyon için su geçirmez 1.5w
| Açı: | 120 |
|---|---|
| LED ışık kaynağı: | smd3535 |
| IP oranı: | dış mekan IP67 |
Dekorasyonlarda yaygın olarak kullanılan led şerit ışık Akıllı Esnek İç Mekan DV12V SMD5050 RGB LED Işık Şeridi Ev Dekorasyonu için Renkli Şerit Işıklar
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Reklam Tabela için IP65 SMD5054 Led Işık Modülü 100lm
| LED Tipi: | SMD5054 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz/Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi/sıcak beyaz |
| Boyut: | 70*12*5mm |
DC12V Su Geçirmez Led Işık Modülü Smd2835 71mm Ip65 1W Tek Renkli Arka Işık Enjeksiyonu
| Öğe: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 71 mm |
| Güç: | Tek renk |
Dekoratif SMD 30mm Su geçirmez IP67 12V LED nokta ışığı
| Adı: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| Görev: | Dekoratif |

