Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
LED Aydınlatma Kanal Edebiyat İçin 12MM 20mm Staw Hat SMD LED Pixel Modülü
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Su geçirmez IP67 5050 SMD RGB 3adet LED Nokta Işık 30000 Saat Kullanım Ömrü
| Güç: | 0,75 W |
|---|---|
| Işık şiddeti: | 18000mcd. |
| Kontrol: | DMX512 |
20mm DC 12V 1SMD AVM LED Kenar Aydınlatma 5050 Piksel Led Modülü
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Eğlence Aydınlatma Dekorasyon için DC12V Piksel Led Modül Led Piksel Dize
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
5730 Led Modül Dış Mekan Led Modülü 3leds Arka Aydınlatma Led Enjeksiyon Modülü 1.4W IP67 DC12v
| Aydınlatma çözümleri: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık şiddeti: | Yüksek parlaklık |
| boyut: | 77 * 13 * 5,6 mm |
IP65 Dış Mekan Su Geçirmez LED Enjeksiyon Modülü 70 * 13MM DC12V 1.2W Tek Renk SMD2835
| Güç dağılımı: | 1,2 W |
|---|---|
| Modeli: | XH-MZ7013 |
| IP Derecesi: | IP65 |
SMD5630 LED Enjeksiyon Modülü Tek Renkli IP65 DC12V 90 - 100LM 0.72W Dış Mekan Su Geçirmez
| Modeli: | 7612-5630-0.72W |
|---|---|
| Güç dağılımı: | 0,72 W |
| IP Derecesi: | IP65 |
IP65 LED Aydınlatma Modülü Su Geçirmez 1.5W 65 * 11MM SMD2835 DC12V Tek Renk
| Modeli: | 6011-2835-1.5W |
|---|---|
| Güç dağılımı: | 1,5 W |
| IP Derecesi: | IP65 |
3.9mm Pikseller Tam Renkli Smd LED Cam Ekran Pencere Ekranı ızgara Reklamcılık için 000 Saat Yaşam Süresi
| Kabin malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Kabin ağırlığı: | 8 kilo |
| Kabin boyutu: | 1000mm x 1000mm |
Tek Renk SMD 5050 LED Nokta Işık Suya Dayanıklı IP67 0.3W 12V 20mm Özelleştirilmiş
| Ürün adı: | XH-G2001M12 |
|---|---|
| Renk: | G/G/S/Y/B/WW |
| Boyut: | 20 mm |

