Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
DC 12V 3 Işıklar İşaret Lens SMD 2835 aydınlatma arka ışık LED Modülü Işık
| Güç: | 1,2 W |
|---|---|
| LM: | 120 lm |
| Açı: | 175 |
30mm Rgb Pixel Su geçirmez LED Modülü LED Nokta Işıklandırma Dışarıda LED Pixel
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| Ürün Adı: | LED Nokta Işık |
Enjeksiyon LED Modülü Işık Yüksek Kalite DC12V 3LED ile Açık Cam Lens 160Degree Yeni Durum Fiyat
| Application: | light box |
|---|---|
| Luminous Flux: | 240lm-260lm |
| Warranty(Year): | 2-Year |
Module Light Led 12V IP66 All Color Letter Module Single Color Led Modules
| Başvuru: | ışık kutusu |
|---|---|
| Aydınlık akı: | 240lm-260lm |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
Kanal Mektubu DC12v Arka Işık 110lm 1.2W Rgb Led Modülü
| Renk sıcaklığı: | 2500-20000K |
|---|---|
| Voltaj: | DC12V |
| Çip Malzemesi: | InGaN |
Miracle Bean IP65 RGB Su Geçirmez 65 * 16MM LED Aydınlatma Modülü 0.72W SMD2835 DC12V
| modeli: | 6516-5050-RGB |
|---|---|
| Güç dağılımı: | 0,75 W |
| IP Derecesi: | IP65 |
1.5W yüksek lumen indirim 75 * 20mm LED modülü aydınlatma dekorasyon piksel ışık reklam panosu parlak karakterler
| Chip Source: | SMD3030 |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -10℃-50℃ |
| Matrial: | PC |
Pixel 20mm 30mm LED Noktasal Işık SMD5050 Sis Kabuğu RGB RGBW Yuvarlak LED Modülü
| LED ışık kaynağı: | SMD5050 |
|---|---|
| Örtmek: | sis kabuğu |
| Başvuru: | Müstakil ev, Bina cephesi, tatil |
Kanal Mektubu için 500LM 0.75W Led Işıklı Işık Modülü 12v Lens
| Kontrol: | UCS1903 , DMX512 |
|---|---|
| boyut: | 78 * 18 * 9 milyon |
| Voltaj: | DC 12V |
PMMA 120lm Led Arka Işık Modülü Smd3030 Edge Lens Cob
| güç: | 1.4W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |

