Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
1.2W Enjeksiyon SMD5730 Led Arka Işık Modülleri IP67 12v
| Işık Akısı (lm): | 110-120LM |
|---|---|
| LED Yonga: | Epistar Led Çip |
| Garanti: | 3 yıl |
Programlanabilir RGB LED ışık modülü Dış Reklam İşareti DC12 DC24V IP67 SMD LED Modülü Perakende Mağaza Önü Dinamik Aydınlatma
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
|---|---|
| IP derecelendirmesi: | IP67 |
| Aydınlık: | 160 lm |
İşaret Kanalı Mektubu için Yüksek Voltajlı LED Işık Modülü 110V 220V AC Giriş 75mmX15mm SMD 2835 3 LED 1.5W piksel Dijital Modül
| Boyut: | 78mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 16g |
| LED miktarı: | 1 |
LED Işık Modülleri 3 Işık İşareti Lens LED Enjeksiyon Modülü DC12V SMD 2835 IP65 Su geçirmez Reklam Mektupları
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
600LM SMD5050 LED Enjeksiyon Modülü 0.75W Dış Mekan IP67
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| renk: | RGB |
| Voltaj: | DC 12V |
Su geçirmez Ip65 12V Smd 3535 LED Işık Modülü Işık Üreticileri İşaretler İçin LED Modülleri
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
SMD2835 100LM LED İşaret Modülü LED Modül Işık Kutusu 1W DC12V
| renk: | soğuk beyaz sıcak beyaz kırmızı açgözlülük mavi |
|---|---|
| Voltaj: | DC 12V |
| Uygulama: | Reklam Kanal Mektubu |
DC 5V Tam Renkli 5050 SMD LED Piksel Modülleri Dize Süper Parlak
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
5050 SMD LED Pixel Modülü
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
30000hrs IP67 30mm 0.75W 12V SMD 3535 RGB LED Piksel
| güç: | 0.75W |
|---|---|
| matrial: | PC Kabuğu |
| renk: | RGB tam renkli |

