Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
30mm Dmx Led Piksel SMD RGB Bina Cephe Işıkları LED Piksel Açık Nokta Işık Yuvarlak Led Modülü
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| güç: | 0.8W |
| LED Yonga: | Epistar |
Dekoratif 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 RGB LED Piksel 50mm
| renk: | RGB tam renkli |
|---|---|
| Kelime: | RGB LED Piksel |
| Garanti: | 3 yıl |
Yüksek Kaliteli 24V/12V LED Çizgi Işık 10 Metre 144LED 2835 SMD Tüm Bakır Arkaplan 1Lamp 1Cut Uzaktan Kumanda
| Model: | smd 5050 |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Lamba gövde malzemesi: | Bakır |
24V/12V LED Şerit Işığı 10 Metre 144LED 2835 SMD Tüm Bakır Arkaplan 1Lamp 1Cut Uzaktan Kumanda IP20
| Model: | smd 5050 |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Lamba gövde malzemesi: | Bakır |
LED Piksel Noktası Işık Su geçirmez 5050 SMD Akıllı LED RGB Dış Dekorasyon
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
PC Kabuğu IP67 0.3W 100LM / W 20mm LED Piksel RGB Işık
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |
120 ° Açılı PC Kabuğu 1W 12V 40mm IP65 RGBW LED Piksel
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| renk: | RGB tam renkli |
| matrial: | PC Kabuğu |
Yüksek Parlaklık 20mm LED Sign 5050 RGB SMD LED Pixel Modülü 1pcs
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Tam Renkli DMX512 Rgb 5050 Led Işık Modülü IP67 DC12V
| Aydınlatma çözümleri: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Çip Malzemesi: | DMX512 |
| Voltaj: | DC 12V |

