Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
Smd 5730 2835 DC 12v 1.5w Led Reklam Tabelaları Modülü
| güç: | 1.5W |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| matrial: | PVC |
DC12v 1.2w 115lm Led Enjeksiyon Modülü Smd2835 Smd5050
| Güç dağılımı: | 1.2W |
|---|---|
| CRI: | 75 |
| LED Yonga: | Epistar Led Çip |
Fabrika Fiyatı Dc12v Su geçirmez IP65 SMD Modülleri Beyaz Işık Süper Parlak 3led 5054 Reklam Tasarımı için LED Modül Işıkları
| Boyut: | G15*U70mm |
|---|---|
| Işık akısı: | 100 LM |
| Uygulama: | Reklam dekorasyonu |
3 Led Enjeksiyon Su Geçirmez Smd 2835 Dış Mekan 12v Led Modülleri Reklam İçin
| Garanti(Yıl): | 2 Yıllık |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Ürün Tipi: | Samsung LED modülü |
Profesyonel Fabrika SMD 5050 12V LED Modül 0.72 Watt IP65 Kapsülleme Serisi Reklam Işık Kutuları için DC 12V Giriş
| Öğeler Adı: | LED modül |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP65 |
| perating sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
Miracle Bean SMD2025 LED Piksel Modülü 0.15W 1300mcd Su Geçirmez
| boyut: | 9mm |
|---|---|
| renk: | Beyaz / Sıcak Beyaz |
| madde: | LED modülü |
Çok Fonksiyonlu Aydınlatma Ürünleri, FPC Esnek PCB Kartı ve Epistar5050 Çipi ile 2m'lik Set Başına LED Şerit Işık
| Gerilim: | 12V |
|---|---|
| Çip kaynağı: | SMD5050 |
| Aydınlık akı: | 300Lm |
mucize fasulye 9mm IP67 12V Piksel Led Nokta Işık Led Tabela Mektup Işık
| Ürün adı: | Yeşil, mavi, sarı, beyaz, kırmızı |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm Piksel Işık |
| Şekil: | mermi |
Reklam 12mm Kare LED Piksel Işık SMD 5050 RGB LED Piksel Modülü
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Başvuru: | Reklamcılık |
| Lamba gövdesi malzemesi: | bilgisayar |
Tam Renkli SMD 5050 0.3W 100LM / W 20mm LED Piksel Modülü
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Koruma: | IP67 |

