Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
Manzara SMD 3535 IP65 1.5W 24V 40mm Led Piksel Modülü
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| matrial: | PC Kabuğu |
| Koruma: | IP65 |
High Brightness SMD 2835 LED Module 3LED 1.5W 160LM Each DC12V for Channel Letter Light Box
| Gerilim: | 12V |
|---|---|
| LED kaynak: | SMD2835 |
| Telli çubuk: | Su geçirmez |
3LED 1.5W High Brightness SMD 2835 LED Module 160LM DC12V for Channel Letter Lighting
| Gerilim: | 12V |
|---|---|
| LED kaynak: | SMD2835 |
| Telli çubuk: | Su geçirmez |
Sarı IP67 1chip SMD 5050 LED Nokta Işığı 20mm LED Aydınlatma Eğlence İçin
| Su geçirmez: | IP67 |
|---|---|
| led Chip: | SMD 5050 |
| Modeli: | G2001MY12 |
Yüksek Lümen LED oturum arka ışık modülleri IP65 suya LED oturum kutusu için dayanıklı
| Workiing Votlage: | DC12V |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.72W |
| Koruma Clas: | IP67 |
Kenar Aydınlatma için UV Koruması 6pcs SMD 2835 Yeşil Led Piksel Işık
| Çalışma voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0.5W |
| koruma: | IP67 |
Dekorasyon için 20mm Beyaz Renk SMD 5050 Su geçirmez Piksel Led Işıklar
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.2W |
| koruma: | IP67 |
25mm Mucize Fasulye Marka RGB LED Piksel Tam Renkli DC5V 0.15W
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| güç: | 0.15W |
| Koruma: | IP67 |
Fabrika Doğrudan Satış 25mm Mucize Fasulye Marka RGB LED Piksel Tam Renkli
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| güç: | 0.75W |
| Koruma: | IP67 |

