Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
Su geçirmez IP67 Tam Renkli 40mm 12V 1W RGB LED Piksel
| Kelime: | RGB LED Piksel |
|---|---|
| renk: | RGB tam renkli |
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
RGB 25mm LED Nokta Işığı Tam Renkli DC12V 0.75W Mucize Fasulyesi IP67 Koruması ile
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0,75 W |
| Koruma: | IP67 |
LED Şerit Kaliteli 12V 24V 5054 SMD 5M 300LED Esnek Tek Renkli Led Bant Işık
| LED miktarı: | 60 led / m |
|---|---|
| IP Sınıfı: | IP20 / IP65 / 67 / IP68 |
| güç: | 60W / 5M, 12W / M |
SMD2025 LED Peyzaj Işıkları DC12V 2000-6500k 0.2W Açık Lamba
| Başvuru: | Dış aydınlatma |
|---|---|
| Işın açısı: | 160° |
| CRI: | >80 |
Dış mekan 24 Epistar SMD 5050 Rgbw RGB Led Point Light for Facade Track Lighting
| adet/dize: | 48 adet/50 adet |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç: | 0,75 W |
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
Dış Mekan 40mm 50mm SMD3535 DMX Dijital RGB Led Pixel IP67 Su Geçirmez
| Çalışma voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Malzeme: | PC kabuğu |
| Oran gücü: | 0,75 W |
IP 67 30mm DC24V Kırmızı Renk Led Piksel Noktası Aydınlatma Tayvan Epistar
| Çalışma voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0.5W |
| koruma: | IP67 |
DC24V 0.5W Kanal Mektubu Aydınlatma Piksel Led Işık 3 Yıl Garanti UV Koruma
| Çalışma voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0.5W |
| koruma: | IP67 |

