Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
30mm Miracle Bean Marka RGB LED Piksel Tam Renkli DC12V 0.8W
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Koruma: | IP65 |
24V 60mm IP65 RGBW LED Piksel açısı 120° 1.5W Çalışma Voltajı DC24V Material PC Shell
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Renk: | RGB Tam renkli |
| Anahtar Kelime: | RGB LED Piksel |
DMX512 SMD5050 Led Eğlence Parkı Light Break Devam
| renk: | tek renk / RGB tam renkli |
|---|---|
| güç: | 0.8W |
| IP derecelendirme: | IP67 |
Yüksek Parlaklık Led Esnek Şerit Işık Neon Burcu DC12V 10W / M RGB DC512
| İsim: | Led Şerit Işık |
|---|---|
| Renk: | tek renk |
| Güç: | 10W/M |
kalıcı dış mekân tatil dekorasyon ışıkları rgbic DC5V denizanası kalıcı Noel ışığı açık hava led piksel dizileri
| Adlık Güç: | 0,2 W |
|---|---|
| ürün çapı: | 9 mm |
| Tem: | Akrilik Led Arka Işık |
Shenzhen fabrikası özel kalıcı dış kapak ışığı IP67RGB kovalama rengi LED piksel nokta ışık kaynağı
| Su geçirmez: | - Evet. |
|---|---|
| Kurulum Türü: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
| Ampul tipi: | LED |
20mm 12v LED tek renkli su geçirmez piksel nokta ışık kaynağı reklam panoları kelime piksel ışığı
| Matrial: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Led: | Smd 5050 Led |
| Installation: | Surface Mounted |

