Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
IP67 su geçirmez dış mekan dekorasyonu SMD5050 20mm 6LM çok renkli LED DMX512 RGBW nokta ışığı
| Diameter: | 20mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Protocol: | DMX512 |
Sıcak satış Multi Color 24v RGBIC uzaktan ve wifi Kontrolör Çizgi piksel lambaları Led Eaves lambaları
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Size: | 25mm |
| Ip Rating: | IP67 |
Oturma odası koridor aydınlatma dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamak için gömülü LED doğrusal ışık
| Uygulama: | bina cephe aydınlatması,Köprü,reklam tabelası vb. |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 85 |
| Garanti: | 2 yıl |
Yüzey Montajı 24V 40lm Renkli Dış Dekorasyon için LED Çapa Işığı
| LED QTY: | 1 Led/adet |
|---|---|
| Çizgi açısı: | 160 derece |
| LED Tipi: | smd 5050 |
12V 15M LED buzlu ışıklar Noel Işığı Dış dekorasyon Düşük Led perde Tel Işıklar Bahçe Sokak Evi
| Kullanımı: | Saçak Aydınlatması |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Işık akışı: | 40lm |
Renkli 25mm 24V 1.5W Noel Dekorasyonları için LED Eave Lights
| Vattlık: | 1,5 W |
|---|---|
| Ürün garantisi: | 2 yıl |
| Işık kaynağı: | LED |
25mm 1.5w Kalıcı yüksek kaliteli LED aydınlatma Noel LED tavan lambaları dekoratif lambalar
| Ampul tipi: | LED |
|---|---|
| Uygulama: | Dış Mekan/İç Mekan |
| Kullanımı: | Saçak Aydınlatması |
Su geçirmez RGB Dekoratif Tatil Kapakları LED Noel Noktası Işığı Eave Ip Rating IP67
| Güç: | 0,3 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | Plastik |
Daimi 20mm RGBW Plastik Piksel LED Eves Işıkları Dışarıdaki Eave Dekorasyon Işıklandırması
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| adet/dize: | 30pc/50pc/100pc |
Kalıcı IP67 1W 20mm LED Eave Lights Çevre Dostu Dekoratif Aydınlatma
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
|---|---|
| Türü: | Saçak Işıkları |
| Kurulum Türü: | Yüzeyde yerleştirilmiş |

