Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
0.75W RGB Tam Renkli 12V IP67 Dış Aydınlatma için Su geçirmez LED Piksel
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0,75 W |
| Koruma: | IP67 |
Dış Su geçirmez Rgbw LED Nokta Tatil Noel Pixel Dekorasyon Işıkları LED Eave Işıkları
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| adet/dize: | 30pc/50pc/100pc |
Dışarıdaki LED Noel Işıkları 36/72/108 adet String ve RGB Renkli
| Güç: | 0,3 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | Plastik |
Özelleştirilebilir LED Eave Işıkları Dışarıdaki Eave Dekorasyon Projeleri ve Daha fazlası için Mükemmel
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| adet/dize: | 30pc/50pc/100pc |
LED Nokta Işık Kaynağı Piksel Işık Dışarısı Noel Yüksek Parlaklık 24V Renk IP67
| Su geçirmez: | IP67 |
|---|---|
| Türü: | Dize Işıkları |
| Ampul tipi: | LED |
Su geçirmez Dekoratif SMD3535 30mm LED Nokta Işığı IP67 12V Dış Işıklandırma
| Adı: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| Görev: | Dekoratif |
24V esnek akıllı tek renkli RGB iç ve dış mekan ev dekorasyonu LED ışık şeridi
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
48 LED Su geçirmez LED Lens Çizgi Işığı Dış İşaret ve Mimarlık Işığı için
| Model: | Led Şerit Işık |
|---|---|
| Giriş: | 24v |
| Kullanımı: | kapalı, açık |
Ticari ve konut içi aydınlatma için 24V 48LED RGB Esnek LED Lens Light Bar
| Su geçirmez: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| LED Tipi: | smd 5050 |
Fabrika fiyatı 24V esnek akıllı tek renkli RGB iç ve dış mekan ev dekorasyonu LED ışık şeridi
| Model: | smd 5050 |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Lamba gövde malzemesi: | Bakır |

