Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
30mm PC Kabuk Led Piksel Işık Eğlence Aydınlatma 6 Adet SMD2835 Su geçirmez IP67
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0,5 W |
| Koruma: | IP67 |
30mm Tam Renkli Rgb Led Piksel XH6897 IC Piksel Led Işıklar Parlak
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| koruma: | IP67 |
12V SMD5050 Nokta Işık Noel Dekoratif Dışarıdaki Eave Işıkları RGB LED Dışarıdaki Tel Piksel Işık
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 30.000 Saat |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Programlanabilir Burcu Aydınlatma için Mucize Bean Marka DC5V 0.3W RGB Pixel Led XH6897 IC
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| koruma: | IP67 |
25mm Miracle Bean Marka RGB LED Piksel Tam Renkli DC12V 0.75W XH6897 IC
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| koruma: | IP67 |

