Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
Kalıcı özel dış reklam için 160° Işık açısı SMD 5050 LED Mesh Ekranı
| Life Span: | 30000 |
|---|---|
| Led Type: | SMD 5050 |
| Control: | DMX512 |
12mm Şeffaf Led Piksel Işık SMD5050 RGB Yuvarlak Kafa Led Piksel Modülü
| Görüş açısı(°): | 120 |
|---|---|
| Işık şiddeti: | 30LM |
| Özellik: | Kare led piksel ışık |
10m SMD 5050 RGB LED Şerit ABS Gövde Akıllı Telefon Uygulama Kontrolü Dekoratif Aydınlatma
| Origi'nin Yeri: | Shenzhen Çin |
|---|---|
| Lamba gövdesi: | ABS, BAKIR |
| CRI (Ra>): | 80 |
SMD 5050 Asılı Kurulum 24V 40lm Renkli Dış Dekorasyon için LED Kapak Işığı
| LED QTY: | 1 Led/adet |
|---|---|
| Çizgi açısı: | 160 derece |
| LED Tipi: | smd 5050 |
Noel Dış Dekorasyonu Yüksek Parlaklıklı LED Nokta Işıkları Smd 5050 Led ve IP67 Koruması
| Çip Kaynağı: | smd3535 |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| LED: | SMD 5050 LED'i |
Dekoratif IP67 Su geçirmez SMD 5050 Işık Noktası Işıklar Alüminyum Profili ile 20mm LED Piksel
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Işık kaynağı: | Yönlendirilmiş |
| Çalışma Oylaması: | DC12V |
LED Neon Çizgi Işık SMD 2835 5050 Esnek LED Işıklar RGB İç ve Dış Dekorasyon Işıklandırması
| Örnekleme süresi: | 7 iş günü |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Çalışma Gerilimi: | 12V/24V |
Özelleştir LED Şerit 12V 24V SMD 2835 60led/m 5m/rulo LED Şerit Işık Tek Renkli İç Mekan Dekorasyon Şeridi Gece Aydınlatması için
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
3000/4000/6000k Led Strip Light 5M/Roll 8MM Light Strip Smd 5054 Led Strip Light
| LED miktarı: | 60leds/m |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Güç: | 60W / 5M, 12W/M |
Su geçirmez Dekorasyon Led Piksel Modülü 100lm / W Unprogrammable 2835 Yüksek Parlaklık 6smd
| Çalışma voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0.5W |
| koruma: | IP67 |

