Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ smd led module ] Kibrit 387 Ürünler.
Yüksek Güçlü RGB LED Piksel 1.5w Dış Mekan 2835 İşaret Modülü SMD5730
| Size: | 5mm |
|---|---|
| Weight: | 2g |
| LED Quantity: | 1 |
Tek Renkli Dekoratif LED Işıklar Mucize Fasulyesi Beyaz SMD 60 Led / M DC 12V 5730
| LED ışık kaynağı: | smd5730 |
|---|---|
| Renk sıcaklığı (cct): | 3000-6000 |
| Renk: | Beyaz/sıcak beyaz/mavi |
Dış Mekan LED Nokta Işığı IP67 DC12V 0.75W RGB SMD3535 Su Geçirmez
| Ürün adı: | XH3003P12V3.1 |
|---|---|
| Başvuru: | reklam |
| Güç: | 0,75 W |
SMD3535*21 LED Nokta Işığı IP67 DC24V 5W Tek Renk Su Geçirmez
| Ürün adı: | G10021M24V2.0 |
|---|---|
| Başvuru: | reklam |
| Güç: | 5W |
Çok fonksiyonel Işıklama Ürünleri FPC Esnek PCB Tablosu ve Epistar5050 Çipli LED Şerit Işığı Set başına 15m
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Tip: | LED şerit ışığı |
Yüksek kaliteli Ürünler 2m Set Başına LED Şerit Işık, FPC Esnek PCB Kartı ve Epistar5050 Çipi ile
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Çok fonksiyonel aydınlatma ürünleri 2m Per Set LED Çizgi Işık FPC Esnek PCB Tahta ve Epistar5050 Çip Malzemesi ile
| Güç: | 1.2W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGBW |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Mucize Fasulye SMD5050 IP67 Beyaz Renkli 20mm LED Işık Döngüsü için Piksel Işık
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Işın açısı: | 120 |
Yüksek Lümenli IP65 Su Geçirmez LED Işık Üniteleri - Tabela ve Aydınlatma için 12V SMD 3535
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |

