Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1033 Ürünler.
LED Amment Light Eğlence için Enerji Tasarruflu Aydınlatma Çözümü
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Voltaj: | 12v |
| Renk: | çok renkli |
LED Amment Light Eğlence için Enerji Tasarruflu Aydınlatma Çözümü
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Renk: | çok renkli |
IC1903 Tek Renk 9mm RGB LED Piksel Zinciri Işık 0.3W / ADET CE ROHS LED
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
LED Kanal Mektubu İçin Suya DC 5V IC SM16726 RGB LED Piksel String Işık
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Köprü Dekorasyon için 20mm RGB LED Pixel dışında DC 5V 0.3W / adet
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
AB Diferansiyel LED Nokta Işık DMX512 1w IP67 RGBW 12v 30000hrs Yaşam Süresi
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Mucize Fasulye LED Nokta Işık SMD3535 1.2 w Tek Renk DC 24 v CE ROHS Onay
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1.2W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
RGBW Renkli DC12v Led Noktası Işık PC Shell Tutkal Malzemesi 1-1.5w Uzun Ömür
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1-1.5W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Peyzaj için su geçirmez Led Açık Spot Işık 1.5 Watt SMD3535 DMX512 24V
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1.5W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |

