Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1033 Ürünler.
2W Yuvarlak Led Modülü SMD3535 RGBW DMX512 24V Yüksek Parlaklık 3 Yıl Garanti
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 2W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Mucize Fasulye Piksel Led Modülü 12mm DC12V 0.12W Noel Ağaçları İçin Suya Dayanıklı
| Uygulama: | Noel ağaçları, reklam kanalı mektubu |
|---|---|
| güç: | 0.12W |
| Koruma: | IP67 |
Önceden Programlanabilir Rgb LED Değiştirme Lampu Sonsuz Işık Olumları
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Uygulama: | eğlence |
| Ömür: | 50.000 saat |
Mucize Fasulyesi 45mm Eğlence Işığı 12V LED Balon 1W Tam Renkli LED Piksel Işığı
| Öğe: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Ürün modeli: | XH-D45S12 |
| led kaynak: | SMD5050 |
Bina İçin Dijital RGB Piksel Işık SMD5050 40mm 50mm Dmx Spi Dış Mekan Led Nokta Işık
| IP sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
| Giriş Gerilimi (V): | DC24V |
Noel LED Işık Tam Renkli 30mm Dış Ip67 Su geçirmez 12v Led Rgb Pixel Led Nokta Işık
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Dış dekorasyon Led Light Tam Renkli 30mm Dış Ip67 Su geçirmez 12v Led Rgb Pixel Led Nokta Işığı
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Tam Renkli LED Nokta Işık Kaynağı 30mm Dış Ip67 Su geçirmez 12v Led Rgb Pixel Led Nokta Işık
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0,75 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Ip67 Dış Su geçirmez RGB Kalıcı Tatil Noel Dekorasyonu Işık Pixel LED Nokta Işık
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Sıcak Satış DMX512 Kontrol Piksel LED Nokta Işığı Tam Renkli DC12V Bina Aydınlatması KTV / otel / pazar Kullanımı
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |

