Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1033 Ürünler.
Bina Cephe Aydınlatması 1.5W 12v 24v Led Nokta Piksel Led Işık Dmx Led Piksel 30mm 40mm Led Işıklar
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| güç: | 1 W / 1,2 W / 1,5 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Fabrika fiyatı Ip67 Dış Su geçirmez RGBW Kalıcı Tatil Noel Dekorasyonu Işık Piksel LED Nokta Işık
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Mucize Fasulye Kalıcı Dijital Ampul Kaynak Lamba Dış Mekan 50mm Piksel Modülü Köprü Gece Nokta Işığı
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 50 mm |
Noel Işıkları Dış Mekan LED RGB Piksel 50 adet DC 5V WS2811 12mm LED DMX Piksel
| çalışma voltajı: | DC5V 12V |
|---|---|
| Güç: | 0,3W |
| Koruma: | IP67 |
Heyecan verici aydınlatma için uzun ömürlü çok renkli 5050smd LED Amment Light
| Uygulama: | eğlence |
|---|---|
| Renk: | çok renkli |
| Işık kaynağı: | LED |
12 mm DC5V RGBW DMX512 IP67 Koruması ile kare LED Piksel Işığı
| Ürün modeli: | XH-MD1201P05(RGBW) |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| Güç: | 0,4 W |
Çapraz 50 Su geçirmez 0.3w LED Nokta Işık Kaynağı Kalıcı LED Tatil Açık Işık RGB Piksel Işık
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Çapraz: | 50 mm |
| IP derecesi: | IP67 |
Özelleştirilmiş 1 Chip 5050 0.25w LED Nokta Işık Beyaz Tek Renkli 20mm Piksel LED
| Giriş Voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.25W |
| Lighing Kaynak: | Epistar |
Çok Renkli RGB LED Işık 50000 Saatlik LED Eğlence Işığı
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Uygulama: | eğlence |
| AÇIK RENK: | RGB |
Beyaz 30mm LED Pixel Işık DC24V IP67 CE geçti 30000H ömrü
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |

