Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1030 Ürünler.
Yüksek lümen IP68 20mm Çok - Renk RGB LED Piksel İçin Cruises Dekorasyon
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Açık DMX512 paralel RGB Işık Dize PC Malzeme Shell ile Pixel Modülü LED
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Programlanabilir Dijital Pixel Led Modül Tam Renkli Diameter12mm
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Tablette Led Pixel 9mm 5V IP67 su geçirmez beyaz tek renkli
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| koruma: | IP67 |
| Renk: | Beyaz |
Programlanabilir Piksel Led Nokta Işık IP67 12V RGB PC Shell Tutkal Malzemesi 0.8W
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0.8W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
CE ROHS Onaylı Tek Renkli Piksel Led Aydınlatma SMD5050 Ömrü 30000H
| Opsiyonel aksesuarlar: | Hafif sis maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0.3W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Büyük Piksel Ekran için Suya 12v Led Nokta Işık DMX512 0.75W RGB Renkli
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske, güneşlik |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Tek Renkli Led Dot Işıklar 1.2W Adresli Matrix Bullet Piksel SMD3535 24V
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1.2W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
12V IP67 0.75w SMD3535 Led Bar Led Perde Işık 3D Dmx Led Piksel
| güç: | 0.75W |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| matrial: | Kristal küre yapısı |

