Tüm ürünler
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
Eğlence LED lamba
-
LED Eave Işıkları
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Kare LED Piksel
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
Piksel LED ışık
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led lamp ] Kibrit 1033 Ürünler.
RGB Tam Renkli LED 12mm Piksel Işık IP67 Dekorasyon için DC 05V CE ROHS
| Renk: | RGB tam renk |
|---|---|
| Açı: | 120 |
| Gerilim: | DC12V |
PC Kabuk UV Peyzaj aydınlatması için RGB Pixel Strings XH6897 IC koruyun
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.75W |
| koruma: | IP67 |
PC Shell 30000hrs 30MM 0.45W 12V IP65 Rgb Led Modülü
| Koruma: | IP65 |
|---|---|
| matrial: | PC Kabuğu |
| güç: | 0,45Wtan düşük |
LED Burcu Aydınlatma için 9mm DC5V 0.15W Sarı Renk Led Piksel Işık IP 67 koruma
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
Led Sign Aydınlatma için Açık Kırmızı Renk Epstar Chip Led Piksel Işık
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
Led Piksel Işıklar 30000hrs ömrü CE RoHS Tek Renk Beyaz Dış 0.15 Watt
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
IP 67 30mm DC24V Kırmızı Renk Led Piksel Noktası Aydınlatma Tayvan Epistar
| Çalışma voltajı: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0.5W |
| koruma: | IP67 |
30mm PC Kabuk Led Piksel Işık Eğlence Aydınlatma 6 Adet SMD2835 Su geçirmez IP67
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 0,5 W |
| Koruma: | IP67 |
Dışında Tek Renkli Beyaz 0,15 Watt 9mm LED Piksel Işık, 30000hrs Ömrü
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
Led Sign Aydınlatma için Açık Staw Epstar Chip Hat PVC Shell Led Point Light
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |

